Kurzy německého jazyka 
- speciální - 

Němčina Vám jde a baví Vás? Chcete se v ní dál zdokonalovat? 

Pak jsou mé speciální kurzy to co hledáte!

Pokročilá německá gramatika

Důraz je kladen především na dobrou gramatickou úroveň mluveného projevu, opakování a další rozšíření znalostí pokročilé německé gramatiky, používání správných mluvnických tvarů, synonym, idiomů, ustálených vazeb a frází. Dalším cílem kurzu je podstatné rozšíření slovní zásoby napříč různými oblastmi běžné komunikace.  

Tento kurz je vhodný i pro ty, kteří v budoucnu uvažují, nebo se již chystají na státní zkoušku či některý z certifikátů.

Kurz je určen pro málopočetné skupiny do max. 8 studentů, abych se mohla věnovat každému z vás a dostalo se opravdu na všechny.

Abychom však mohli na sobě intenzivně a kvalitně pracovat, je nutné už něco umět. Proto je tento kurz vhodný pro ty, kteří už v němčině někam pokročili a dosahují minimální úrovně znalostí B1+ (dle SERR)

Ti kteří se ještě necítí být na této úrovni se mohou přihlásit do některého z mých výukových kurzů a k této úrovni se se mnou úspěšně dopracovat. 🙂

Kurz německé konverzace

Kurz je zaměřen výhradně na konverzaci a komunikaci v německém jazyce. Důraz je kladen především na dobrou úroveň mluveného projevu, používání správných gramatických tvarů a intenzivní konverzaci na běžná témata. 

Kurz je určen pro málopočetné skupiny do max. 8 studentů, abychom se mohli věnovat každému z vás a dostalo se opravdu na všechny.

Konverzační kurzy jsou zaměřeny především na překonání ostychu mluvit německy před více lidmi, rozšiřování slovní zásoby a pohotové reakce na otázky. Těšíme se až si popovídáme!

Pro rychlejší zlepšení úrovně Vašich znalostí je dobré tento kurz zkombinovat s některým z výukových kurzů (dle úrovně Vašich znalostí) nebo se speciálním kurzem Pokročilá německá gramatika

Kurz je určen pro málopočetné skupiny do max. 8 studentů, abych se mohla věnovat každému z vás a dostalo se opravdu na všechny.

Abyste však mohli bez problémů "šprechtit", je nutné už něco umět. Proto je tento kurz vhodný pro ty, kteří už v němčině někam pokročili a dosahují minimální úrovně znalostí A2 (dle SERR). 

Ti kteří se ještě necítí být na této úrovni se mohou přihlásit do některého z mých výukových kurzů a k této úrovni se se mnou úspěšně dopracovat. 🙂

 

 

Vybrat si kurz

Kdo Vás kurzy provede?

Monika Náplavová

Monika Náplavová

Lektorka německého jazyka, autorka řady eBooků zaměřených nejen na výuku němčiny, ale i oblast získávání pracovního místa v německy mluvících zemích, bloggerka a spolutvůrkyně projektu Germanika.

Ve světě němčiny žiju již více než 25 let. S tímto jazykem mě v 9 letech seznámil můj dědeček. V 18 letech jsem odešla pracovat do Rakouska, kde jsem si dokončila jazykové vzdělání - nejvyšší stupeň němčiny tzv. Oberstufe C2, na jazykové škole ve Vídni, pro kterou jsem poté pracovala jako lektor - rodilý mluvčí pro výuku českého jazyka. Po návratu do Břeclavi jsem absolvovala Státní jazykovou zkoušku všeobecnou a poté i Státní jazykovou zkoušku speciální - obor tlumočnický na Státní jazykové škole v Brně. Vyučovala jsem němčinu na soukromých hodinách, jezdila tlumočit na kongresy a překládala pro několik renomovaných agentur. Později jsem pracovala jako ekonomický a personální manažer české pobočky velké německé společnosti. Díky této pozici jsem hlouběji pronikla do personální problematiky, absolvovala spoustu školení a tréningů, zaměřených na personální politiku a manažerské dovednosti. Po odchodu na mateřskou dovolenou jsem začala přemýšlet o vlastním projektu, zaměřeném na výuku němčiny a oblast získávání pracovního místa v německy mluvících zemích. Na této vizi jsem začala intenzivně pracovat a v současné době se naplno věnuji lektorské činnosti, psaní eBooků zaměřených na výuku němčiny a oblast pracovních pohovorů v němčině. Přitom neustále zdokonaluji své vlastní výukové materiály, podle kterých vedu výuku na svých kurzech v Břeclavi.

Nevíte jaký kurz zvolit?

Napište mi na monika@nemcinabreclav.cz a nebo zavolejte na +420 777 318 677, pomohu Vám s výběrem či zařazením.