Workshopy

Podnikáte?
Chystáte se podnikat?
Jste na mateřské či rodičovské dovolené a přemýšlíte co dál?
Nebo prostě jen máte potřebu se dále vzdělávat a pracovat na sobě

Hledáte možnost, kde načerpat potřebné informace a nemáte chuť ani čas objíždět celou republiku? 

Určitě si vyberete z následujících témat:

WORKSHOP
O PODNIKÁNÍ, MARKETINGU A ČAROVÁNÍ

Datum: 13. září 2019

Čas: 9:00 - 13:00 hod 

Místo: Učebna společnosti Němčina Břeclav, s.r.o., nám. T. G. Masaryka 11/9, Břeclav, dveře/zvonek č. 334

Obsah workshopu:
Marketingová čarodějnice Madla Čevelová bude odpovídat na Vaše otázky a situace, které ve svém podnikání řešíte nebo potřebujete řešit.

Protože se jedná o interaktivní workshop a my chceme, aby každý účastník mohl Madle položit svoji otázku, je počet míst na tomto workshopu omezen. 

Lektorka: Magdalena Čevelová - marketingová čarodějnice
Pomáhá majitelům malých firem a volnonožcům nastavit si podnikání tak, aby je uživilo a přitom se v něm cítili dobře a sami sebou. 

Cena tohoto workshopu je: 1.990,- Kč.
V ceně je kromě honoráře a nákladů lektora i malé občerstvení, abychom si to spolu krásně a pohodově užili 🙂

Přihlásit se můžete:
Elektronicky na e-mailové adrese: kancelar@nemcinabreclav.cz 
Pokud raději telefonujete než píšete a nebo potřebujete další informace, zavolejte nám na +420 720 330 053. Rádi Vás uslyšíme! 🙂

 
Tento workshop je interaktivní, pracovní, takže počet účastníků je omezený. Je to proto, aby každý z účastníků měl prostor na své, konkrétní otázky a problémy. Proto si prosím rezervujte své místo včas, nejlépe teď hned! 🙂
 
Aktuální počet volných míst: 2

FACEBOOKOVÁ REKLAMA 
workshop

Datum: 30. září 2019

Čas: 8:30 - 13:00 hod

Místo: Učebna společnosti Němčina Břeclav, s.r.o., nám. T. G. Masaryka 11/9, Břeclav, dveře/zvonek č. 334

Obsah workshopu:
Další pokračování z řady úspěšných, zajímavých a přínosných wokshopů lektorky Jitky Fialové, která se tentokrát zaměří na FACEBOOKOVOU REKLAMU.
Facebook - opěvovaná i zatracovaná sociální síť. Fenomén dnešní doby a v současné době nejpopulárnější sociální médium, na kterém miliony Čechů tráví hodiny denně.
Na tomto workshopu se naučíte jak na něm být vidět a především jak prodávat a využít tuto sociální síť na maximum

Lektorka: Mgr. Jitka Fialová (kterou již znáte ze školení o Facebooku a Instagramu)

Cena tohoto workshopu je: 690,- Kč. 
V ceně je kromě honoráře a nákladů lektora i malé občerstvení, aby se nám informace lépe vstřebávaly 🙂

Přihlásit se můžete: 
Elektronicky na e-mailové adrese: kancelar@nemcinabreclav.cz 
Pokud raději telefonujete než píšete a nebo potřebujete další informace, zavolejte nám na +420 720 330 053. Rádi Vás uslyšíme! 🙂

Protože naše učebna není nafukovací, je počet míst omezený. Proto si prosím rezervujte své místo včas, nejlépe teď hned! 🙂

COPYWRITING
aneb Jak psát texty, které prodávají

Datum: 18. října 2019

Čas: 9:00 - 13:00 hod

Místo: Učebna společnosti Němčina Břeclav, s.r.o., nám. T. G. Masaryka 11/9, Břeclav, dveře/zvonek č. 334

Obsah workshopu:
Přední české copywriterka Zuzana Veselá provede analýzu textů vašich webových nebo facebookových stránek. Na workshopu vám následně poskytne feedback (zpětnou vazbu), zhodnotí vaše texty a předloží Vám konkrétní tipy na zlepšení vašeho písemného projevu co do formy, tak i do obsahu. 

Protože se jedná o interaktivní workshop a my chceme, aby měla Zuzana dostatek času na každého z účastníků, je počet míst na tomto workshopu omezen. 

Lektorka: Zuzana Veselá 

Přihlásit se můžete: 
Elektronicky na e-mailové adrese: kancelar@nemcinabreclav.cz 
Pokud raději telefonujete než píšete a nebo potřebujete další informace, zavolejte nám na +420 720 330 053. Rádi Vás uslyšíme! 🙂

Tento workshop je interaktivní, pracovní, takže počet účastníků je omezený. Je to proto, aby každý z účastníků měl prostor na své, konkrétní otázky a problémy. Proto si prosím rezervujte své místo včas, nejlépe teď hned! 🙂
 
Aktuální počet volných míst: 2

 

Kdo pro Vás workshopy organizuje?

Monika Náplavová

Monika Náplavová

Lektorka německého jazyka, autorka řady eBooků zaměřených nejen na výuku němčiny, ale i oblast získávání pracovního místa v německy mluvících zemích, bloggerka a spolutvůrkyně projektu Germanika.

Ve světě němčiny žiju již více než 25 let. S tímto jazykem mě v 9 letech seznámil můj dědeček. V 90. letech jsem odešla do Vídně, kde jsem začala studovat němčinu a absolvovala nejvyšším stupněm tzv. Oberstufe C2. Na stejné jazykové škole jsem pak pracovala jako lektor - rodilý mluvčí pro výuku českého jazyka. Po návratu do Břeclavi jsem absolvovala Státní jazykovou zkoušku všeobecnou a poté i Státní jazykovou zkoušku speciální - obor tlumočnický na Státní jazykové škole v Brně. Vyučovala jsem němčinu na soukromých hodinách, jezdila tlumočit na kongresy a překládala pro několik renomovaných agentur. Později jsem pracovala jako ekonomický a personální manažer české pobočky velké německé společnosti. Díky této pozici jsem hlouběji pronikla do personální problematiky, absolvovala spoustu školení a tréningů, zaměřených na personální politiku a manažerské dovednosti. Po odchodu na mateřskou dovolenou jsem začala přemýšlet o vlastním projektu, zaměřeném na výuku němčiny a oblast získávání pracovního místa v německy mluvících zemích. Na této vizi jsem začala intenzivně pracovat a v současné době se naplno věnuji lektorské činnosti a psaní eBooků zaměřených na výuku němčiny a oblast pracovních pohovorů v němčině. Přitom neustále zdokonaluji své vlastní výukové materiály, podle kterých vedu výuku na svých kurzech v Břeclavi. Proč jsem se rozhodla pořádat pro Vás vzdělávací akce i mimo obor německého jazyka? O svých důvodech jsem se podrobně rozepsala na úvodní stránce vzdělávacích akcí.